Навчально-консультативний центр «Буденергоатом»

Навчання з охорони праці, електробезпеки та пожежної безпеки

+38 /098/ 110-61-04


Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Написати листа

Пожежна безпека

   Щоб на належному рівні забезпечити пожежну безпеку, потрібно вжити відповідних протипожежних заходів на виробництві. Заходи з пожежної безпеки насамперед допомагають запобігти пожежі, що гарантуватиме безпеку людям, зменшить імовірність майнових втрат і допоможе запобігти негативним екологічним наслідкам. Протипожежні заходи на підприємстві передбачають створення умов для швидкого виклику пожежних підрозділів та успішного гасіння пожеж.

   Працівники підприємств та організацій (в тому числі і керівник) мають пройти навчання з пожежної безпеки та перевірку знань правил пожежної безпеки в Україні у порядку, визначеному ст. 20 Кодексу цивільного захисту України № 5403-17.

   Наш навчальний центр з охорони праці радо організує для вас таке навчання.

   Зауважте, програми навчання пожежної безпеки розроблені та погоджені в ДСНС. Під час їх створення ми врахували вимоги Кодексу цивільного захисту України № 5403-17, Правил пожежної безпеки в Україні № z0252-15, Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях № 444-2013-п та вимоги інших чинних нормативно-правових актів, що регламентують навчання з питань пожежної безпеки та погоджені відповідно до чинного законодавства України.

   Курси з пожежної безпеки в Навчально-консультативному центрі «БУДЕНЕРГОАТОМ» ˗˗ це комплекс теоретичних знань та освоєння практики захисту людей і майна в разі настання пожежі. Ми знаємо, як розробити та впровадити на вашому підприємстві ефективну інструкцію з охорони праці та пожежної безпеки, щоб усі працівники виконували свої обов’язки в безпечних умовах, а представники наглядових/контролюючих органів були задоволені тим, як у вас організовано пожежну безпеку.

   Після проходження навчання та успішного проходження тестування слухачі курсів з пожежної безпеки отримають відповідне посвідчення. Посвідчення з пожежної безпеки свідчить про те, що особа отримала обов’язковий теоретичний та практичний мінімум щодо правил протипожежної безпеки.

Замовити навчання / послуги

Заповніть та надішліть форму замовлення на навчання. Наші співробітники зв'яжуться з вами при першій нагоді