Навчально-консультативний центр «Буденергоатом»

Навчання з охорони праці, електробезпеки та пожежної безпеки

+38 /098/ 110-61-04


Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Написати листа

Теплові установки та мережі

   Експлуатація енергетичних установок споживачів електричної та теплової енергії має бути організована відповідно до вимог чинних нормативних документів, особливу увагу при організації експлуатації енергетичних установок слід приділити підготовці енергетичного господарства до осінньо-зимового періоду.

   Щоб на належному рівні підготувати енергетичне господарство підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період, зробіть усе своєчасно. Адже якщо ви розпочали роботу запізно чи не подбали про організаційні моменти, ніхто не гарантуватиме вам сталого функціонування обладнання.

   Проте як все організувати? Які нормативно-правові акти врегульовують це питання? Фахівці нашого навчального центру з охорони праці знають усі відповіді.

   Так, основними умовами підписання акта стану готовності теплового господарства в опалювальний період (форма Е-8) є:

1. Наявність наказу або розпорядження про створення комісії з перевірки готовності теплового господарства суб’єкта господарювання до роботи в опалювальний період.

2. Наявність розроблених заходів щодо підготовки теплового господарства суб’єкта господарювання до опалювального періоду.

3. Наявність наказу про призначення відповідальних осіб за справний технічний стан і безпечну експлуатацію теплового господарства суб’єкта господарювання із зазначенням об’єкта.

4. Наявність протоколів та посвідчення про перевірку знань вимог правил технічної експлуатації теплових установок і мереж у відповідальних осіб.

5. Наявність наказу щодо складу комісії (за наявності), атестованої у встановленому порядку (в навчально-курсових комбінатах) з перевірки знань персоналу з вимог правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду та експлуатаційних інструкцій.

6. Наявність матеріалів атестації персоналу з правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду та експлуатаційних інструкцій (журнали, протоколи, посвідчення).

7. Наявність свідоцтв про проведення метрологічної повірки (атестації, калібрування) вимірювальних приладів.

8. Наявність актів гідравлічного випробування теплових мереж та систем опалення, гарячого водопостачання (водонагрівачів).

9. Наявність акта готовності до опалювального періоду.

   Щоб повністю розібратися у питанні, пропонуємо вам звернутися за допомогою до фахівців нашого навчального центру з охорони праці.

   Наші лектори підготували навчальні програми з охорони праці, які допоможуть впровадити у роботу вимоги:

   Наш навчальний центр з охорони праці допоможе вам належно організувати експлуатацію теплових установок та мереж!

Замовити навчання / послуги

Заповніть та надішліть форму замовлення на навчання. Наші співробітники зв'яжуться з вами при першій нагоді