Навчально-консультативний центр «Буденергоатом»

Навчання з охорони праці, електробезпеки та пожежної безпеки

+38 /098/ 110-61-04


Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Написати листа

Про компанію "Буденергоатом"

   Навчально-консультативний центр «БУДЕНЕРГОАТОМ» уже багато років успішно проводить навчання з охорони праці на підприємствах м. Києва та Київської області. Ми організовуємо перевірку знань з охорони праці у керівників підприємств, фахівців з охорони праці і промислової безпеки, спеціалістів та робітників. Після закінчення навчання ми забезпечуємо отримання допуску до безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації устаткування підвищеної небезпеки (спеціальне навчання), зокрема, отримання групи з електробезпеки та освоєння вимог до пожежної безпеки на підприємстві.

   Ми постійно розширюємо спектр своїх послуг з метою найбільш комплексного, інноваційного та ефективного розв’язання завдань замовників, що відповідає найвищим вимогам якості, надійності в управлінні процесами безпеки та експлуатації обладнання на підприємствах. Курси з охорони праці, організовані нашим навчальним центром з охорони праці, мають високі оцінки від наших партнерів.

   Викладачі нашого навчального центру з охорони праці мають профільну освіту та великий досвід роботи у сфері охорони праці та пожежної безпеки на підприємстві. Вони підготували ефективну програму навчання з охорони праці для працівників та керівників, що дасть змогу засвоїти знання та успішно скласти іспит комісії відповідного територіального органу Держпраці. В аудиторіях нашого навчального центру з охорони праці є все необхідне, щоб ви комфортно прослухали курс лекцій з охорони праці та ознайомилися з важливими методичними матеріалами.

   А що особливо цінно, ми допоможемо вам отримати всі потрібні для роботи документи: і сертифікати з охорони праці, і посвідчення про допуск з електробезпеки, і посвідчення з охорони праці тощо.

   У Навчально-консультативному центрі «БУДЕНЕРГОАТОМ» впроваджені в навчальний процес засоби контролю за якістю теоретичної та практичної підготовки слухачів і відповідно перевірки знань з охорони праці. Слухачі наших курсів з охорони праці мають у розпорядженні клас персональних комп'ютерів, що дає змогу перевіряти знання слухачів за допомогою інтерактивних тестів з охорони праці. Створені всі необхідні умови для здійснення навчально-виробничого процесу. При необхідності  курси з охорони праці у Києві та області ми проводимо безпосередньо на базі підприємств.

МІСІЯ

   Ми прагнемо удосконалювати знання спеціалістів з охорони праці, сприяти забезпеченню безпеки життєдіяльності людини, надійній експлуатації промислового обладнання, впровадженню інноваційних підходів у навчанні з охорони праці та пожежної безпеки.

СТРАТЕГІЯ

   Максимальне задоволення потреб замовників у питаннях безпеки праці. Ми пропонуємо ефективні і комплексні інноваційні рішення у сфері охорони праці та пожежної безпеки, що підвищать надійність експлуатації обладнання, поглиблять знання спеціалістів з охорони праці. Ми хочемо, щоб підприємці України по-новому оцінили важливість дотримання законодавства з охорони праці та промислової безпеки.

КОМАНДА

   Компетентність, відповідальність у прийнятті рішень і досконале знання своєї справи – найкращі гаранти зважених і професійних дій від працівників нашого навчального центру з охорони праці. Наші фахівці допомагають замовникам приймати правильні рішення і сміливо дивитися у майбутнє.
Навчання з охорони праці керівників та працівників проводять висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом виробничої та педагогічної роботи.

ПАРТНЕРИ

   Ми розуміємо, що такий бізнес, як організація навчання та перевірки знань з охорони праці, буде успішним лише у разі взаємовигідної співпраці. Тому прагнемо розвитку довгострокових партнерських відносин з нашими замовниками, постачальниками та субпідрядниками. Впевнені, що подальший якісний розвиток можливий за умови ефективної інтеграції та взаємодії.

ЗАМОВНИКИ

   Ми робимо тільки те, що по-справжньому вміємо, і завжди відповідаємо за результат. Ми усвідомлюємо свою відповідальність перед замовниками і пропонуємо дійсно кращі рішення з управління виробничими процесами і ризиками у сфері охорони праці та пожежної безпеки, а також експлуатації обладнання, спрямовані на підвищення ефективності роботи об'єкта і запобігання нещасним випадкам на виробництві.
Активна і глибока взаємодія із замовником на всіх етапах роботи є нашим головним правилом.

ПЕРЕВАГИ НАШОГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

  1. Професіоналізм: ми зібрали висококваліфіковану команду з багаторічним досвідом роботи у сфері охорони праці та пожежної безпеки на підприємстві.
  2. Якість: ми гарантуємо найвищі стандарти на всіх етапах співпраці з кожним нашим клієнтом. Ви будете задоволені тим, як організовано навчання та перевірку знань з охорони праці та пожежної безпеки.
  3. Відповідальність: ми завжди виконуємо свої зобов'язання перед партнерами і клієнтами. Ми відповідально підійшли і до вибору викладачів нашого навчального центру з охорони праці, і до створення програми навчання з охорони праці, і до забезпечення аудиторій всіма необхідними навчальними та методичними матеріалами, технічними засобами.
  4. Індивідуальний підхід: ми прагнемо максимально задовольнити потреби кожного клієнта і економити його гроші та час. Тому ми пропонуємо широкий спектр послуг: від організації курсів з охорони праці у Києві та області, атестації з електробезпеки та пожежної безпеки до послуг електромеханічної випробувально-вимірювальної лабораторії.