Навчально-консультативний центр «Буденергоатом»

Навчання з охорони праці, електробезпеки та пожежної безпеки

+38 /098/ 110-61-04


Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Написати листа

Інші послуги

   І в бізнесі, і в будь-якому виробничому процесі керівники мають простежити, щоб вимоги нормативно-правових актів з питань охорони праці та пожежної безпеки дотримувалися в повному обсязі. Найчастіше роботодавець не знає, з чого саме потрібно розпочати, і не кожен спеціаліст з охорони праці може надати слушні поради. Для цього потрібні певна кваліфікація та неабиякий досвід роботи.

   Якої форми власності чи виду діяльності не було би ваше підприємство, якщо ви наймаєте працівників, то документація з охорони праці та пожежної безпеки має бути розроблена у повному обсязі і не викликати запитань у представників наглядових/контролюючих органів. Та досягти цього складно, адже документи мають відповідати вимогам законодавства, штатному розпису, виду виконуваних робіт і специфіці підприємства.

   Зазвичай керівники починають приділяти увагу документації з питань охорони праці та пожежної безпеки тільки після настання аварій, нещасних випадків на виробництві, перевірок і одержання приписів від органів державного нагляду/контролю на усунення недоліків. Ми переконані, що порядок у документації відображає і порядок у роботі підприємства, а значить допоможе запобігти нещасним випадкам на виробництві через недбалість працівників. Саме під час розроблення документації визначають і порядок виконання робіт, і межі відповідальності керівників та виконавців. Та навіть якщо уникнути біди не вдалося, органам контролю буде легше розібратися у ситуації і підтримати керівництво, якщо папери свідчать про добросовісне управління.

   Наш навчальний центр з охорони праці радить керівникам визначитися, які завдання для нього є першочерговими:

 • Створити службу охорони праці та пожежної безпеки?
 • Підготувати документацію з охорони праці та пожежної безпеки?
 • Забезпечити навчання та перевірку знань з охорони праці та пожежної безпеки?
 • Отримати дозвіл на виконання робіт або експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки?

   Пам’ятайте, керівник підприємства несе безпосередню відповідальність (дисциплінарну, адміністративну, матеріальну, кримінальну) за незабезпечення безпечних умов праці найманих працівників!

   Законодавство зобов’язує керівника підприємства найняти спеціаліста з охорони праці та пожежної безпеки. Це допоможе частково зняти відповідальність з роботодавця, який має розв’язувати більш нагальні проблеми бізнесу, і покласти її на спеціально підготовленого фахівця. Спеціаліст з охорони праці або компанія, яка займається аутсорсингом з охорони праці, мають:

 • розробити документацію з охорони праці та пожежної безпеки відповідно до чинних законів України, норм і правил;
 • організувати навчання та інструктажі з охорони праці та пожежної безпеки на підприємстві;
 • отримати дозвіл на виконання робіт або експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки та ін.

   Паралельно потрібно приділити увагу організації медичних оглядів, атестації робочих місць за умовами праці, перевірити забезпеченість працівників засобами індивідуального захисту та ін.

   Впоратися з цими завданнями на відмінно допоможуть фахівці Навчально- консультативного центру «БУДЕНЕРГОАТОМ».

Ми пропонуємо:

 • детальні консультації з охорони праці та пожежної безпеки для всіх підприємств незалежно від форми власності та сфери діяльності;
 • абонентське обслуговування (аутсорсинг) з охорони праці та пожежної безпеки;
 • розроблення, впровадження та контроль обов'язкових розпорядчих документів з охорони праці та пожежної безпеки, інструкцій з охорони праці та пожежної безпеки;
 • організацію навчання та інструктажів з охорони праці та пожежної безпеки;
 • отримання дозволів на виконання робіт або експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки;
 • забезпечення підприємств нормативною документацією з охорони праці та пожежної безпеки;
 • проведення оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства;
 • послуги електромеханічної випробувально-вимірювальної лабораторії;
 • поліграфічні послуги.